Hasičský výlet do Ostravy

10.06.2016 21:28

Dne 19.3 se mladí hasiči z Veselého Žďáru vydali na výlet do Ostravy. Sraz byl brzo ráno na návsi. Po nástupu všech přítomných se autobus pomalu vydal na namáhavou, čtyřhodinovou cestu, směr dálnice D1 a Ostrava, konečný cíl výletu. Čekal nás velice zajímavý program- hasičské muzeum a prohlídka zoologické zahrady.  V muzeu jsme se jsme se dozvěděli spoustu zajímavého o historii hasičstva, zhlédli jsme ukázky hasičské techniky a také malý film poukazující na náročnost práce hasičů. Poté jsme se přesunuli do místní ZOO, kde byl dlouhý rozchod a mohli jsme si tak v klidu celý areál projít. Celý výlet zakončilo společné foto. Domů jsme se navrátili až ve večerních hodinách. Výlet byl velmi povedený a všem se nám moc líbil. Věřím, že další výlety budou minimálně stejně tak dobré, jako byl tento.

Tomáš Beránek.